SEIKO ELITE JÄLLEENMYYJÄ HAKU

Vapaasanahaku
Valitse paikkakunta

Hakutulokset

Kultajousi Elegance, Kauppakeskus Sello
Leppävaarankatu 3-9
02600 Espoo
Puh. (020) 700 0603
http://www.kultajousi.fi

Kelloliike Pulkkinen
Länsituulentie 6
02101 Espoo
Puh. (010) 219 4090
Email. espoo@kellopulkkinen.fi
http://pulkkinen.info

Laatukoru, Kauppakeskus Lippulaiva
Espoonlahdenkatu 4-6
02320 Espoo
Puh. (040) 0110067
Email. laatukoru.lippulaiva@laatukoru.fi
http://www.laatukoru.fi

Laatukoru, Kauppakeskus Entresse
Siltakatu 11
02770 Espoo
Puh. (040) 0110061
Email. info@laatukoru.fi
http://www.laatukoru.fi

Euran Kultalampi
Satakunnankatu 20
27511 Eura
Puh. (02) 865 3368
Email. kultalampi@dnainternet.net

Hannun Kello
Torikulma
30100 Forssa
Puh. (03)422 0812
Email. hannun.kello@pp.surffi.net
http://www.hannunkello.com

Kellokeskus Laine
Raatihuoneenkatu 10
13100 Hämeenlinna
Puh. (03) 612 7072
Email. myynti@kellokeskuslaine.fi
http://www.kellokeskuslaine.fi

Timanttiset Hämeenlinna, Kauppakeskus Goodman
Kaivokatu 7
13100 Hämeenlinna
Puh. (044) 5044 844
Email. hameenlinna@timanttiset.fi
https://www.timanttiset.fi/fi/Tuotemerkit/Seiko

Timanttiset Kultavirta, Prisma Tiiriö
Wartiamäentie 2
13130 Hämeenlinna
Puh. (044) 740 3372
Email. tiirio@timanttiset.fi
https://www.timanttiset.fi/fi/Tuotemerkit/Seiko

Kultakello Nikolai Ky
Saharanvainiontie 1
62300 Härmä
Puh. (06) 484 8075
Email. susanna.huhtala@kultakellonikolai.fi
http://www.kultakellonikolai.fi

Revontien Kulta ja Kello
Revontie 9
90830 Haukipudas
Puh. (08) 547 2998
Email. leena.niemela@windowslive.com
http://www.revontienkultajakello.fi

E. Lindroos
Aleksanterinkatu 52 B
00100 Helsinki
Puh. (09) 121 3866
Email. info@lindrooshelsinki.fi
http://www.lindrooshelsinki.fi

Sepän Viisari
Albertinkatu 12
00150 Helsinki
Puh. (050) 592 0339
Email. sepanviisari@sapanviisari.fi
http://www.sepanviisari.fi

Hesarin Kello ja Kulta
Helsinginkatu 4
00500 Helsinki
Puh. (09) 773 6968
Email. kellojakulta@pp.inet.fi

Kultasäde Oy, Kauppakeskus Columbus
Vuotie 45
00980 Helsinki
Puh. (09) 341 5550
Email. kultasade@hotmail.com
http://www.kultasade.fi

Laatukoru, Kauppakeskus Itis
Itäkatu 1 - 5 A 48
00930 Helsinki
Puh. (0400) 110 051
Email. laatukoru.itis@laatukoru.fi
http://www.laatukoru.fi

Malmin Korupaja Oy
Markkinatie 6
00700 Helsinki
Puh. (09) 351 2800
Email. huolto@korupaja.fi
http://www.korupaja.fi

Oulunkylän Korupaja
Kylänvanhimmantie 29
00640 Helsinki
Puh. (09) 728 4266
Email. huolto@korupaja.fi
http://www.korupaja.fi

Laatukoru, Kauppakeskus Willa
Hämeenkatu 9
05900 Hyvinkää
Puh. (0400) 110 082
Email. laatukoru.willa@laatukoru.fi
http://www.laatukoru.fi

Laatukoru
Hämeenkatu 3
05800 Hyvinkää
Puh. (0400) 110 081
Email. merja.silvan@laatukoru.fi
http://www.laatukoru.fi

Koruhuone 2000
Rantakatu 5
04400 Järvenpää
Puh. (010) 5480 704
Email. koruhuone@elisanet.fi

Kulta Nalle Oy, Kauppakeskus Iso Myy
Kauppakatu 24
80100 Joensuu
Puh. (013) 129 130
Email. myynti@kultanalle.fi
http://kultanalle.fi

Kulta-Center Jokela
Voimatie 2
80100 Joensuu
Email. kultacenterjokela@timanttiset.fi

Kultari
Kauppakatu 28
40100 Jyväskylä
Puh. (014) 216 644
Email. info@kultari.fi
http://www.kultari.fi

Kelloliike P. Kainulainen
Kauppakatu 15
87100 Kajaani
Email. kelloliike.kainulainen@suomi24.fi

Kellosepänliike Korpola ja Kumpp.
Liisantie 2
36200 Kangasala
Puh. (03) 377 1172
Email. korpola@elisanet.fi

TuomasKulta
Myllystenpohjantie 2
36200 Kangasala
Puh. (050) 3240841
Email. hannukulta@gmail.com
http://www.tuomaskulta.fi

Karkkilan Aito Kulta
Tammelantie 8
03600 Karkkila
Puh. (09) 225 5006
Email. myynti@aitokulta.com
http://www.aitokulta.com

Kultatähti Oy
Kauppatie 82
62200 Kauhava
Puh. (06) 434 0591
Email. kauhava@kultatahti.fi
http://www.kultatahti.fi

Timanttiset Konttinen, Kauppakeskus Corona
Karjalahdenkatu 7
94600 Kemi
Puh. (040) 740 3370
Email. corona@timanttiset.fi
https://www.timanttiset.fi/fi/Tuotemerkit/Seiko

S & V Kemppainen
Sauvonsaarenkatu 5
94100 Kemi
Puh. (016) 221 814
Email. kultaoptiikka.kemppainen@pp.inet.fi

Kelloliike T.Soikkeli Ky
Kauppakaari 8
04200 Kerava
Email. info@kellosoikkeli.fi
http://www.kellosoikkeli.fi

Passin Kello ja Kulta Oy
Tulkkilantie 24
32800 Kokemäki
Puh. (02) 546 4080
Email. passinkellojakulta@gmail.com

Kultasepänliike Hanna Niemi Oy
Rantakatu 10
67100 Kokkola
Puh. (050)408 8508
Email. hanna@kultasepanliikehannaniemi.fi
http://www.kultasepanliikehannaniemi.fi

Kultaseppä O. Niemi Oy
Rantakatu 14
67100 Kokkola
Puh. (06) 831 2174
Email. kokkola@kultaseppaniemi.fi
http://www.kultaseppaniemi.fi

Sutelan Kello ja Kulta
Hakamäentie 1
48400 Kotka
Puh. (05) 228 7930
Email. kultakauppa@kultakauppa.net
http://www.kultakauppa.net

Kotkan Kultakello, Kauppakeskus Pasaati
Keskuskatu 10
48100 Kotka
Puh. (05)218 6666
Email. kotka@timanttiset.fi
http://www.suomenkultakello.fi

Ajan Kello
Kouvolankatu 13
45100 Kouvola
Puh. (05) 312 2378
Email. ajankello@kymp.net
http://www.ajankello.fi

Timanttiset Kultakello Veturi
Tervasharjunkatu 1 B 1730
45720 Kouvola
Puh. (044) 7403 284
Email. veturi@timanttiset.fi
https://www.timanttiset.fi/fi/Tuotemerkit/Seiko

Puustjärven Kello ja Kulta
Puijonkatu 23
70100 Kuopio
Puh. (017) 3680 660
Email. myymala@puustjarvi.fi
http://www.puustjarvi.fi

Kyrön Kulta-Kello Oy
Kyröntie 35 A
21800 Kyrö
Puh. (02) 486 2277
Email. kyron.kk@saunalahti.fi
http://Kyrön Kulta-Kello Oy Facebookissa

K.I. Kaukon Kello ja Kulta
Aleksanterinkatu 15
15110 Lahti
Puh. (03) 783 0308
Email. m.kauko@luukku.com
http://www.kaukonkellojakulta.fi

Timanttiset Kellokeskus Lahti Karisma
Kauppiaankatu 2
15160 Lahti
Puh. (044) 7403 452
Email. karisma@timanttiset.fi
https://www.timanttiset.fi/fi/Tuotemerkit/Seiko

Suomen Kultakello
Valtakatu 36
53100 Lappeenranta
Puh. 05-415 3500
Email. kultakello@timanttiset.fi
https://www.timanttiset.fi/fi/Tuotemerkit/Seiko

H.J. Suninen Oy
Brahenkatu 3-5
53100 Lappeenranta
Puh. (040)715 6661
Email. isokristiina@suninen.fi
http://www.suninen.fi

Kelloliike J. Mäkelä Oy
Turuntie 12
32200 Loimaa
Puh. (02) 762 2569
Email. info@kellomakela.fi
http://www.kelloliikejmakela.fi

Markun Kello ja Koru
Seppälänpuistotie 4
35801 Mänttä
Puh. (03)474 7025
Email. instru.mantta@instru.fi
http://www.markunkellojakoru.fi

Wickströms Ur och Guld
Torggatan 13
22101 MARIEHAMN
Puh. (018) 198 33
Email. veronica@wickstroms.ax
http://www.wickstroms.ax

Kelloliike V. Pylvänäinen Oy
Porrassalmenkatu 25
50100 Mikkeli
Puh. (015) 161 672
Email. kulta@kelloliikepylvanainen.fi
http://www.kelloliikepylvanainen.fi

Kulta-Center Jokela
Savilahdenkatu 8
50100 Mikkeli
Puh. (015) 532 324
Email. jokela@timanttiset.fi

Naantalin Hopeapaja
Luostarinkatu 21
21100 Naantali
Puh. (02) 435 2278
Email. hopeapaja@hotmail.com
http://www.naantalinhopeapaja.fi

Nygårds Ur & Guld Ab
Närpesvägen 14
64200 Närpes
Puh. (06) 224 2022
Email. info@nygards-urguld.fi
http://www.nygards-urguld.fi

Kellopiste Paukku
Pirkkaistori 4
37100 Nokia
Puh. (03) 471 0731
Email. info@kellopistepaukku.fi
http://www.kellopistepaukku.fi

Kultajousi Elegance
Isokatu 25
90100 Oulu
Puh. (020) 7000 684
Email. elegance.856@kultajousi.fi
http://www.kultajousi.fi

Turun Kultaseppä Oy
Kauppurienkatu 10
90100 Oulu
Puh. (08) 372 130
Email. jukka.hurskainen@turunkultaseppa.fi
http://www.turunkultaseppa.fi

City Gold
Kauppiaskatu 9
21600 Parainen
Puh. (02) 458 9777
Email. karl.johan.backstrom@gmail.com

Kecklundin Kello
Isokatu 13
68600 Pietarsaari
Puh. (06) 723 0056
Email. info@kecklund.com
http://www.kecklund.com

Porin Itäkeskuksen Kultakoru
Itäkeskuksenkaari 6
28130 Pori
Puh. (02) 529 9588
Email. myynti@itakeskuksenkultakoru.fi
http://www.itakeskuksenkultakoru.fi

Timanttiset Länsi-Pori
Eteläväylä 2
28610 Pori
Puh. (044) 7403 221
Email. lansi-pori@timanttiset.fi
https://www.timanttiset.fi/fi/Tuotemerkit/Seiko

Kultasepänliike Esko Lindroos
Itäpuisto 7
28100 Pori
Puh. (02)630 6800
Email. info@lindroospori.fi
http://www.lindroospori.fi

Olle Andersson Oy Ab
Lundinkatu 22
06100 Porvoo
Puh. (019) 524 6975
Email. kone.kaiverrus@pp.inet.fi

Kultajousi Elegance, Mylly
Myllynkatu 65
21280 Raisio
Puh. (020) 700 0682
http://www.kultajousi.fi

Timanttiset Kultavirta Raisio
Myllykatu 37
21280 Raisio
Puh. (044) 740 3377
Email. mylly@timanttiset.fi
https://www.timanttiset.fi/fi/Tuotemerkit/Seiko

Me.Korut ja Kellot
Porintie 4
26100 Rauma
Puh. (040) 0464 685
Email. outi@powerpuck.fi

Timanttiset Kultavirta Rauma
Kauppakatu 3
26100 Rauma
Puh. (040) 740 3379
Email. rauma@timanttiset.fi
https://www.timanttiset.fi/fi/Tuotemerkit/Seiko

Laatukoru
Hämeenkatu 9-15
11100 Riihimäki
Puh. (040) 0110 072
Email. laatukoru.riihimaki@laatukoru.fi
http://www.laatukoru.fi

Kelloliike Pulkkinen
Rinteenkulma
96201 Rovaniemi
Puh. (016) 313 040
Email. rovaniemi@kellopulkkinen.fi
http://pulkkinen.info/

Kultatupa
Kansankatu 14
96100 Rovaniemi
Puh. (016) 310 188
Email. tuija.ylitervo@kultatupa.fi

Kello ja Kulta Konttinen, Rinteenkulma
Koskikatu 25
96200 Rovaniemi
Puh. (044) 740 3360
Email. konttinen@timanttiset.fi
https://www.timanttiset.fi/fi/Tuotemerkit/Seiko

Kelloliike Porri Ky
Kauppakatu 6
43100 Saarijärvi
Puh. (014) 421 202
Email. tapio.porri@kelloliikeporri.fi
http://www.kelloliikeporri.fi

Kello ja Kulta Jokinen
Turuntie 10
24240 Salo
Puh. (02)731 2325
Email. jokinen@timanttiset.fi
http://www.kellojokinen.fi

Uimola Oy, Torikeskus
Kauppatori 1-3
60100 Seinäjoki
Puh. (06) 423 1597
Email. uimola@kultatahti.fi
http://www.kultatahti.fi

Kultaseppä A.Hanhiniemi Ky
Keskuskatu 11
60100 Seinäjoki
Puh. (06) 423 3055
Email. info@kultaseppahanhiniemi.fi
http://www.kultaseppahanhiniemi.fi

Kelloliike A. Pulkkinen Ky
Jäämerentie 12
99600 Sodankylä
Puh. (016) 615 171
Email. sodankyla@kellopulkkinen.fi
http://pulkkinen.info/

J.I. Wahlberg Oy
Hämeenkatu 27
33200 Tampere
Puh. (03) 212 9645
Email. info@jiwahlberg.fi
http://www.jiwahlberg.fi

Kellomaailma
Rautatienkatu 12
33100 Tampere
Puh. (03) 222 0772
Email. myynti@kellomaailma.fi
http://www.kellomaailma.fi

Pirkan Kello Ky
Kuninkaankatu 19
33210 Tampere
Puh. (03) 3122 1200
Email. info@pirkankello.fi
http://www.pirkankello.fi

Timanttiset Hämeenkatu
Hämeenkatu 8
33100 Tampere
Puh. (044) 7403607
Email. tampere2@timanttiset.fi
https://www.timanttiset.fi/fi/Tuotemerkit/Seiko

Timanttiset City Kulta
Hämeenkatu 21
33200 Tampere
Puh. (03) 213 4900
Email. tampere@timanttiset.fi
https://www.timanttiset.fi/fi/Tuotemerkit/Seiko

Kultaoptiikka S&V Kemppainen
Satamakatu 8
95400 Tornio
Puh. (016) 481 242
Email. kultaoptiikka.kemppainen@pp.inet.fi

Kulta-ja Kellosepänl. S.Bomström
Länsiranta 9
95400 Tornio
Puh. (016) 480 053
Email. satu.bomstrom@suomi24.fi

Kello- ja Kultaliike Lindholm
Kalevantie 41
20520 Turku
Puh. (02) 237 0781
Email. riitta.andersson@kelloliikelindholm.fi
http://www.kelloliikelindholm.fi

Kelloliike Salonen
Satakunnantie 8
20100 Turku
Puh. (02) 232 3186
Email. posti@kelloliikesalonen.fi
http://www.kelloliikesalonen.fi

Kultaseppä Kivikoski
Eerikinkatu 15
20100 Turku
Puh. (02) 250 1889
Email. esa@kivikoski.fi
http://www.kivikoski.fi

Timanttiset Kultavirta, Kauppakeskus Skanssi
Skanssinkatu 10
20730 Turku
Puh. (040)740 3378
Email. skanssi@timanttiset.fi
https://www.timanttiset.fi/fi/Tuotemerkit/Seiko

Timanttiset Kultavirta Turku
Yliopistonkatu 27
20100 Turku
Puh. (044) 740 3375
Email. kultavirta@timanttiset.fi
https://www.timanttiset.fi/fi/Tuotemerkit/Seiko

Keskisen Kello Oy
Onnentie 7
63610 Tuuri
Puh. (06) 5100 7250
Email. www.keskisenkello.fi
http://www.keskisenkello.fi/seiko-m-16.html

Uudenkaupungin Kultakello Ky
Alinenkatu 29
23500 Uusikaupunki
Puh. (02) 841 2242
Email. kultakello@uusikaupunki.fi
http://www.kultakello.eu

L. Salkari Oy
Raastuvankatu 19
65100 Vaasa
Puh. (010) 322 2999
Email. salkari@salkari.fi
http://www.salkari.fi

Oskar Marin Oy
Kauppapuistikko 13
65100 Vaasa
Puh. (06) 317 2880
Email. posti@oskarmarin.fi
http://www.oskarmarin.fi

Timanttiset Jumbo
Vantaanportinkatu 3
01510 Vantaa
Puh. (09) 726 97750
Email. jumbo@timanttiset.fi
https://www.timanttiset.fi/fi/Tuotemerkit/Seiko

Aleksin Kultahuone
Maakotkantie 19
01450 Vantaa
Puh. (09) 294 5052
Email. aleksin.kultahuone@elisanet.fi

Kultahelmi
Tikkuraitti 20
01300 Vantaa
Puh. (09) 271 3060
Email. kultahelmi@elisanet.fi

Kello-Suominen
Kauppakatu 48
78200 Varkaus
Puh. (017)-4678600
Email. kello.suominen@gmail.com

Kellopuoti
Petterintie 8
74200 Vieremä
Puh. (017) 820 3640
Email. info@kellopuoti.fi
http://www.kellopuoti.fi

Kultalähde
Meijeritie 14
34800 Virrat
Puh. (03) 4755564
Email. heidi.m.saloranta@gmail.com

Kultavieska Ky
Juurikoskenkatu 1 L 2
84100 Ylivieska
Puh. (0400) 800 591
Email. info@kultavieska.com

Tammer-Kulta, Kauppakeskus Elo
Elotie 1
33470 Ylöjärvi
Puh. (045) 238 9379
Email. heli.ala-sorvari@tammerkulta.fi
http://www.tammerkulta.fi